1px altProducenci
1px alt B2B

Nasza firma specjalizuje się w przygotowywaniu wyjątkowych, unikatowych włoskich zestawów prezentowych dla firm, szczególnie polecanych na okres Świąteczny. Nasze przykładowe zestawy upominkowe znajdziesz tutaj. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania aktualnej oferty biznesowej z rabatami ilościowymi. Oferujemy pełną fakturę VAT 23% na zestawy upominkowe, z możliwością rozliczenia w firmie.

Zapraszamy również do współpracy biznesowej restauracje i hotele, dla których jakość produktów jest najważniejsza. Oferujemy kompleksową obsługę w asortymencie wysokiej jakości włoskich produktów z branży food & wine. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia i koncesje a wszystkie oferowane włoskie wina pochodzą wyłącznie z naszego własnego, bezpośredniego importu od włoskich, rodzinnych firm.

Dodatkowo poszukujemy partnerów w postaci sklepów i sklepików, oferujących produkty spożywcze wysokiej jakości, w tym ekologiczne. W naszej ofercie znajdziecie również sezonowe, ekologiczne włoskie owoce i warzywa, takie jak cytryny, pomarańcze, bakłażany, karczochy, awokado i inne. Możemy ulokować w Twoim sklepie zarówno atrakcyjnie wypełniony produktami włoskimi regał jak i zapewnić znacznie większą szerokość asortymentu, która może być doskonałym uzupełnieniem dotychczasowej oferty, przyciągając do Twojego sklepu nowych klientów.

Współpracujemy w oparciu o lojalnościowe, partnerskie umowy, zapewniające korzyści dla obydwu stron.

W celu uzyskania szczegółowych warunków współpracy i oferty biznesowej, napisz do nasinfo@mercatino.com.pl lub zadzwoń: +48 726787011 (Rafał)

1px alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl