1px altProducenci
1px alt Metody dostawy i kurierzy

Oferujemy następujące metody dostawy:

I. Shoper Przesyłki Kurier:

1. Przesyłki z produktami delikatnymi, szklanymi i alkoholem wysyłamy zazwyczaj za pomocą kuriera UPS, gdyż oferuje on najwyższą jakość dostawy ale nie ma gwarancji dostawy na drugi dzień

2. Przesyłki z produktami świeżymi, wymagającymi temperatury chłodniczej wysyłamy kurierem DPD Fresh (chłodnia), jeżeli obejmuje on obszar działania w Państwa lokalizacji.

3. Przesyłki mniej wrażliwe możemy wysyłać kurierem Inpost

Cena usługi: 20 zł, przy zamówieniu powyżej 250 zł wysyłka gratis

Jeżeli mają Państwo specjalne preferencje odnośnie któregoś z powyższych kurierów, prosimy o zaznaczenie tego w uwagach do zamówienia. 

II. Shoper Przesyłki Dostawa do Punktu: 

To standardowe dostawy do paczkomatów Inpost. Nie wysyłamy w ten sposób alkoholi.

Cena usługi: 15 zł, przy zamówieniu powyżej 250 zł wysyłka gratis

III. Odbiór osobisty

1. Zapraszamy do naszej siedziby w podkrakowskich Zdzięsławicach (gmina Michałowice) w godzinach otwarcia: pn - pt: 12.00 - 19.00, sb: 10.00 - 15.00

2. Oferujemy możliwość odbioru zamówienia w Krakowie przy ul. Bosaków 20 (Olsza), po wcześniejszej informacji w uwagach do zamówienia lub telefonicznie: 606960952, 726787011.

Uwaga! Produkty świeże, w tym owoce i warzywa wysyłamy wyłącznie od poniedziałku do czwartku, aby uniknąć leżakowania przez weekend na magazynie kuriera i zapewnić Państwu najwyższą jakość dostawy.

 

1px alt do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl